Імунітет та продукти бджільництва.

Все частіше лунають повідомлення про нові віруси, та штамми мікроорганізмів, стійких до антибіотиків. Тому питання покращення імунітету на часі.

Імунна система людини складається з багатьох органів, тканин, клітин…

Вона забезпечує існування людини.

Імунітет - це здатність імунної системи підтримувати організм в робочому стані.

Розрізняють вроджений та набутий імунітет. В 2011 році Нобелівська премія з медицини та фізіології була вручена за вивчення природного імунітету.

Вроджений імунітет - «переданий» від матері. Набутий імунітет -  в результаті перенесеного захворювання, введення сироватки , або щеплення.

Причини зниження імунітету.

Єкологічна  обстановка – отруєні повітря та вода приводять до «збоїв» в роботі імунної системи.

Харчування – консерванти, барвники, стабілізатори, підсилювачі смаку – не дають змоги утворити повноцінні клітини, необхідні для нормальної роботи організму людини.

Нехватка вітамінів та мікроелементів – як нехватка будь-якого будівельного матеріалу не дає можливості побудувати нові клітини.

Прийом антибіотиків знижує імунітет на 50-75 %, причому, вони можуть бути не лише в пігулках, а, наприклад у м*ясі птиці.

Стреси, порушення сну, виснажлива фізична чи розумова праця теж знижує імунітет.

Як покращити імунітет?

Покращити екологічну обстановку

Харчуватись єко-продуктами

Вживати необхідні вітаміни та мікроелементи

Правильне загартування

Активний спосіб життя.

Покращити імунітет можна, вживаючи бджолопродукти. Наприклад, пилок (обніжжя бджолине) має в своєму складі майже всі необхідні для побудови клітин амінокислоти, вітаміни та мікроелементи. Пилок присутній і в меді, тому до властивостей меду додаються властивості пилку. Бджолине маточне молочко містить речовини, які дуже рідко зустрічаються в природі, але необхідні для нормального функціонування людського організму.

Очевидно, що, дотримуючись нескладних правил, можна жити здоровим, цікавим, повноцінним життям. 
Бесплатная доставка при заказе от 150 грн
Лечебные продукты пчеловодства. Ум да здоровье дороже всего.