Фізіологічна дія маточного молочка

Список властивостей, переваг і ознак маточного молочка які були зібрані на основі персональних відгуків і ненаукової літератури
Внутрішні використання Зовнішні використання
Тонізуючу дію Поліпшення стану шкіри
Стимулюючий - фізична витривалість, поліпшення пам'яті, впевненість в собі Стимуляція епітелію і регенерація
Загальне поліпшення здоров'я Протівоморщінное дію
Лікування анорексії Нормалізація продукування жирів на шкірі
Поліпшення апетиту  
Стан шкіри  
Поліпшення сексуального бажання  
Нормалізація тиску (гіпо-, гіпер-тонія)  
Лікування анемії  
Нормалізація рівня холестерину  

Дія королівського желе на личинку бджоли, для якої воно спочатку призначалася як їжа було опісано як якийсь біологічний феномен (міф) королівського желе.

У 1950-их було вироблено відкриття нових медичних препаратів, таких як пеніцилін, гормони та вітаміни.Еті ліки стали більш широко використовуватися для вирішення численних біологічних питань.Невловимий ефект "гормонального" дії на личинку бджоли дає надію на те, що чудотворне дію на личинку бджоли може мати подібну дію на людину.

Гормональне дію маточного молочка відповідає не тільки за розвиток з личинки королеви (бджолиної матки), а не звичайної бджоли.Але й за величезну здатність в відтворення потомства бджолиної матки, яка генетично ідентична робочої бджолі. Бджолина матка і робоча бджола розрізняються тільки по їжі, яку вони беруть (брали). Подібне дій спостерігається і в довголіття.Бджолина матка в середньому живе 5-7 років, робоча ж бджола близько 1-2 місяці (залежно від пори року). Різниця в довголіття близько 80 разів. Відомо, що маточне молочко це необхідна складова їжі для бджолиної матки.

Всі основні дослідження дії маточного молочка на бджолину личинку сфокусовані на ранній стадії розвитку личинки бджоли. Численні дослідження були проведені для відкриття гормональних або інших складових, які необхідні для таких виняткових властивостей маткового молочка.Більш того, початкові дослідження були спрямовані на пошуки "бджолиного визначника", який повинен був знаходитися в дуже нестабільному стані (за прикладом "екстракту вічного життя" метафизиков середньовіччя). Хоча, результати досліджень не підтвердили ці гіпотези.

У пошуках "бджолиного визначника" всі компоненти маточного молочка, зокрема найбільш незвичайні і ті які були присутні в превалирующем числі, були досліджені.У пізніх 1980 загадка ще не була вирішена і ряд самих різних запропонованих гіпотез дії королівського желе породжував ряд переконань про природу дії маточного молочка.

Трохи пізніше Сасакі та інші (1987) запропонували ще одну гіпотезу, яка об'єднала безліч різних результатів різних досліджень.У гіпотезі було введено поняття "правильної" в'язкості маточного молочка, яка разом з великим споживанням є ключовим чинником дії. Але навіть ця теорія все ще потребує підтвердження.
Іншими словами - все ще невідомо які механізми відповідають за дивовижне дію маточного молочка.

Таким чином, якщо паралель між молодою бджолою і маточним молочком а також людиною і маточним молочком все ще існує, корисним буде зробити висновки про склад і взаємозв'язках різних терапій і таких факторів, як: хто приймає, коли і скільки.Прийом маточного молочка або втирання його у шкіру не змусить вас жити тисячі років.Іншими словами, використання маточного молочка для посилення або як що становить дієт, медичних процедур може мати спільний ефект, який не може бути пояснений одним тільки списком інгредієнтів та їх індивідуальним дією.Існує безліч підтверджень, які дають можливість говорити про те що маточне молочко може бути дуже позитивним (цілющим) для людей.
Бесплатная доставка при заказе от 150 грн
Лечебные продукты пчеловодства. Ум да здоровье дороже всего.