20 маточников – упаковка

  • Упаковка 20 шт маточное молочко Упаковка 20 шт маточное молочко
  • Размеры упаковки 20 шт маточное молочко Размеры упаковки 20 шт маточное молочко
  • Маточник в разрезе Маточник в разрезе
  • упаковка, крупный план упаковка, крупный план

Нативне маточне молочко в маточниках

маточник

Маточне молочко(Королівське желе) це спеціальна живильна рідина, яка виробляється бджолами. Якщо личинка бджоли живиться цим маточним молочком то вона розвивається в матку - королеву бджолиного вулика. Вже сам факт такої дії на бджолу говорить про те, що королівське желе має дуже хороший склад.

Докладно почитати про дію маточного молочка можна тут .

Приймати маточне молочко потрібно вранці. При прийомі нативного маточного молочка (у маточниках) потрібно класти маточник під язик і розсмоктувати його, потім виплюнути віск, що залишився.

Перед прийомом маточного молочка потрібно прополоскати рот розчином соди, для того, щоб нейтралізувати активні речовини які містяться в слині і можуть зменшити ефект дії маточного молочка.

Пакування маточного молочка
Маточне молочко ми беремо в маточниках з личинкою матки, не порушуючи стерильності і природності природної «упаковки» і зберігаємо при негативній температурі, що дозволяє зберегти цілющі властивості маточного молочка і личинки тривалий час.

При перевезенні маточного молочка ми його утримуємо в термоупаковці з акумуляторами холоду. У домашніх умовах зберігати його потрібно в морозильній камері.

Бджолине маточне молочко в руці Маточник-це природна упаковка з воску в якій плаває майбутня бджолина королева (матка). Зовні маточник схожий на велику трохи витягнуту соту.Такі стільники акуратно вирізують з бджолиного вулика і заморожують.

Маточне молочко Довжина маточника близько 1,5-2 сантиметри. Ширина близько 1-1,5 см. У одному маточнику зберігається близько 300 міліграм (0,3 грама) маточного молочка.
І звичайно-ж гарантією якості маточного молока виробництва нашої пасіки є личинка бджолиної королеви матки, яка є в кожному маточнику.

бджолиний маточник з личинкою Ось такі маточники в замороженому вигляді ви можете замовити .


Увага: доставка маточного молочка здійснюється тільки по Києву та обласних центах. Маточники зберігаються в замороженому вигляді в морозильній камері.
Бесплатная доставка при заказе от 150 грн
Лечебные продукты пчеловодства. Ум да здоровье дороже всего.