Навіщо Японія купує 2000 тонн маточного молочка щорічно?

Стаття написана за матеріалами з японських сайтів.

Історія питання.

У 1945 році середня тривалість життя в Японії була 50 років.

У 1958 році на міжнародній конференції були оприлюднені результати лікування 80-ти річного Папи Римського Пія 12 маточним молочком. У цьому ж році Японія вперше імпортувала маточне молочко. У 60 -ті роки відбувся бум маточного молочка в Японії. З кожним роком його закуповують все більше і більше. У 2004 -му році купили вже 600 тонн маточного молочка.

У 2012 році куплено 2000 тонн маточного молочка. Тривалість життя в Японії найвища у світі - 84,25 року.

Уявімо собі залізничний ешелон, який привіз це маточне молочко : 20-ть вагонів!

Невже така кількість біологічно активної речовини не впливає на здоров'я нації?

Що змінилося за ці 67 років? Менталітет жителів Піднебесної? Раціон? -Так, змінився рівень життя.

А чому він так змінився? Так, план Маршалла, необмежене фінансування ... Але ж треба було працювати на ці гроші, приймати рішення. Рівень життя так виріс, тому що люди багато працювали .

А ось працездатність, як фізичну, так і інтелектуальну якраз і стимулює маточне молочко. У відгуках покупців маточного молочка в Японії превалює мотив: я вживаю маточне молочко тому, що воно дозволяє мені багато працювати і тому добре жити .

Навіщо японці приймають маточне молочко ?

На багатьох японських сайтах міститься інформація, що в Японії проводилося багато досліджень для вивчення феномену маточного молочка. В результаті цих досліджень було доведено, виділено декілька напрямків, де застосування маточного молочка найбільш ефективно .

Ефект антиоксидантний. Маточне молочко сприяє уповільненню окислення і запобігає руйнівній дії вільних радикалів на клітини живих організмів, тим самим сповільнюючи процес старіння. Цей ефект особливо яскраво виражений для свіжозамороженого маточного молочка.

Ефект імунологічний. В університеті Рюкю в Японії маточне молочко використовували для лікування імунодефіциту. Імунодефіцит - підвищена чутливість до інфекцій, зокрема, до мікроорганізмів, (від дріжджів до вірусів), широко поширеним і в нормі нешкідливим, здатна викликати смерть. При імунодефіциті організм не може в повну силу чинити опір інфекції. У дослідах на мишах отримали хороші результати лікування системного червоного вовчака маточним молочком, що до посилення імунітету.

Ефект посилення дії мозку. При пошкодженні клітин головного мозку мишей токсинами введення сирого маткового молочка робить позитивний вплив на відновлення клітин головного мозку, їх захист. Дослідження проводили Gifuyakukadaigaku .

Ефект захисту печінки. Дослідники університету ( Erciyes ) Erujesu довели, що прийом замороженого маточного молочка служить надійним захистом печінки від дії токсинів.

Ефект протизапальний досліджували в Японії в біохімічних лабораторіях Хаяшібара .

Активні дослідження властивостей маткового молочка проводяться і зараз. Після аварії на атомній електростанції Фокусіма профеcсор Шуічі Еномото з ​​університету Окаяма встановив , що прийом маткового молочка прискорює виведення з організму людини радіактивній ізотопів йоду, цезію, стронцію.

Маточне молочко широко застосовується в Японії як харчова добавка. Наприклад , входить до складу заморожених десертних страв , солінь і приправ , про що свідчать зареєстровані авторські патенти.

     Соціальна служба купує маточне молочко для дітей, які перебувають у лікарні. kikuji -

 
Бесплатная доставка при заказе от 150 грн
Лечебные продукты пчеловодства. Ум да здоровье дороже всего.