Маски для шкіри на основі бджолиного маточного молочка.

Маточне молочко широко використовується в косметології.

Як приклад можна навести продукт комерційної косметології " Зволожуюча маска для обличчя з водоростями і бджолиним маточним молочком " (ціна близько 50 $ за 50г) [ http://www.gnc-cosmetic.ru/product/maski-dlja-lica-v- domashnih - uslovijah - iz - meda /]

Але, як і більшість масок для обличчя, маску для шкіри на основі бджолиного маточного молочка можна легко приготувати в домашніх умовах. Важливо відзначити , що при використанні нативного ( непереробленого ) маточного молочка цінність такої маски значно підвищується.

Мед , чистотіл або череда, маточне молочко :

Беремо 100 мл маточного молочка і 100 г рідкого меду , розігрітого на водяній бані. Додаємо 20 мл відвару чистотілу або череди ( настояного протягом 24 год). Добре розмішуємо до тих пір , поки маса не охолоне і не загусне. Наносимо тонким шаром на обличчя і шию.

Вранці слід умитися спочатку злегка теплою водою без мила , а потім холодною водою. Процедуру можна проводити щодня або через день регулярно. [ Джерело http://www.caldio.net/125.html ]

Мед, молоко, маточне молочко :

Чайна ложка меду, дві столові ложки коров'ячого молока. Всі інгредієнти розтерти і додати маточне молочко. Наносити на шкіру обличчя, можна рук.

Зверніть увагу, що косметичні засоби на основі меду ( як промислового, так і власного виготовлення ) мають ряд протипоказань :

алергічна реакція на мед та інші продукти бджільництва ;

розширені судини і капілярні зірочки на обличчі ;

прискорений ріст волосся на обличчі ;

з особливою обережністю слід застосовувати медову косметику при цукровому діабеті, ексудативному діатезі, захворюваннях, пов'язаних із затримкою в організмі вуглеводів, і при бронхіальній астмі .

Якщо ви страждаєте яким - небудь з цих захворювань, перед застосуванням косметичних засобів, до складу яких входять мед та інші продукти бджільництва, слід обов'язково проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем.

Перевірка на алергічні реакції : капаемо крапельку маточного молочка на руку на внутрішній стороні біля кисті. Якщо немає свербіння, почервоніння, перевіримо на попереку - 2-3 крапельки. У разі відсутності негативних реакцій можна застосовувати для інших ділянок шкіри. [ Рузанкіна Т. В. , лікар- апітерапевт ]

 
Бесплатная доставка при заказе от 150 грн
Лечебные продукты пчеловодства. Ум да здоровье дороже всего.