Тут в маточнику якась личинка, що з нею робити? Це так і має бути? Відповідь : личинка яка знаходиться в маточнику- це "молода" бджолина матка. Вона служить гарантією того що маточник узятий з вулика таким, який він є. Її можна сміливо їсти, вона зовсім непомітна на тлі терпкого смаку маточного молочка. Якщо гидливість перемогла - можна її акуратно викинути. Взагалі, віджаті личинки матки / трутнів - називаються матковий / трутневий гомогенат і використовуються в апітерапії . Відповідно личинка теж має свої корисні властивості.

Як я дізнаюся що маточне молочко свіже ( не зіпсувалося )? Відповідь: свіже маточне молочко має світлий ( світло- кремовий, трохи жовтуватий колір), якщо маточне молочко  псується воно стає темніше, іноді попелястого кольору.

Як часто збирається маточне молочко у вас на пасіці ? Відповідь : раз на рік ми виділяємо 20-30 днів на збір маточного молочка та одразу ж заморожуємо його . Заморожене маточне молочко добре зберігає свої властивості.  Маточне молочко може зберігатися замороженим кілька років без погіршення своїх лікувальних властивостей .

Питання : Чи допомагає маточне молочко при лікуванні захворювань?

Відповідь : Маточне молочко продається в аптеках, тобто є зареєстрованим лікарським препаратом . Інша справа, що в графі фармакологічна дія скромно записано: загальнозміцнюючий препарат. Можливо, це відноситься саме до таблетованих форм, до яких і відноситься апілак .

За класифікацією РАМН маточне молочко відноситься до парафармацевтиків - тобто має властивості як харчових продуктів, так і лікарських препаратів, будучи, по суті, їх гібридом.

Якщо приймати маточне молочко в дозах, менше терапевтичних - це буде БАД. Його треба застосовувати тривало, на протязі декількох тижнів .

Які аргументи на користь БАДів ?

Саме дефіцит необхідних організму речовин (що входять до складу БАДів ) є причиною більшості хронічних захворювань.

Є цілий ряд захворювань, які сучасна синтетична фармокопея лікує марно, і з важкими попутними ускладненнями від ліків. Наприклад, імунодефіцит, хронічні дифузні захворювання печінки, жовчовивідних шляхів, порушення вищої нервової системи та ін. БАДи - найбільш ефективні при цих захворюваннях.

На відміну від синтетичних фармакологічних препаратів БАДи не мають побічних дій.

Якщо приймати маточне молочко в терапевтичних дозах - то воно буде ліками.

Питання : Відомо, що маточне молочко швидкопсувний продукт, як його зберегти ?

Є кілька способів консервації маточного молочка. Найдоступнішими і до того ж самими ефективними є : 1) заморожування (відразу після вилучення з вулика ) , 2) змішування маточного молочка з медом.

 
Бесплатная доставка при заказе от 150 грн
Лечебные продукты пчеловодства. Ум да здоровье дороже всего.