Маточним молочком вдається вилікувати більше 70 -ти захворювань. У багатьох країнах світу лікарі використовують його у своїй практиці.

Лікування маточним молочком серцево- судинних захворювань.

Міщенко. Д. у клініці інституту Харчування АМН СРСР перевіряв дію маточного молочка при лікуванні цукрового діабету і супутніх йому серцево- судинних захворювань. Навіть одноразовий прийом маткового молочка знижував рівень цукру в крові на 10-30 %. Але були і такі випадки, коли рівень цукру не знижувався, або знижувався незначно. Однак тривалий прийом маткового молочка дав позитивний ефект при гіпертонії і гіпотонії. Навіть через місяць після закінчення лікування тиск крові було нормальним. Е.Д.Міщенко давав молочко в малих дозах 2-3 рази на день під язик, спостерігав поліпшення у 80- ти пацієнтів, які страждають розладом серцево - судинної системи. Маточне молочко затримує розвиток атеросклерозу. У хворіючих атеросклерозом коронарних судин був високий відсоток вмісту холестерину ( 200- 400мг %). У багатьох пацієнтів після курсу лікування маточним молочком рівень холестерину знизився до 33- 90мг %.

Доцент Кадисев ( Ярославльський медінститут ) досліджував дію маточного молочка при атеросклерозі. У 10 -ти хворих ефект лікування став помітний після першого тижня лікування: стенокардичні болі зовсім зникли, або помітно ослабли. Хворі стали бадьорими, покращилася пам'ять, працездатність, апетит, сон став міцним .

Доктор С.Б.Неманова (кафедра госпітальної терапії Рязанського медінституту ) застосовувала маточне молочко для лікування хворих на стенокардію. 30-ть пацієнтів у віці від 46 до 64 років, що страждали нападами стенокардії і лікувалися раніше безрезультативно різними засобами, отримували щодня 2-4 рази маточне молочко .. Застосування молочка на протязі 2- 4- х тижнів у більшості хворих викликало ослаблення стенокардических нападів. Покращився і загальний стан хворих: зменшилася дратівливість, покращився сон, підвищився апетит, слабкість та пригнічений настрій змінилося бадьорістю.

Наприклад: Хвора Г., 60 років, поступила в лікарню в лежачому стані з загостренням ревмокардита та вторинною анемією, набряклими кінцівками, загрудинний болями, сильними рвотами, головними болями, безсонням, температурою 39-40, змінами в крові. Після курсу лікування молочком температура нормальна, хороший сон і апетит, блювота зникла, головні болі припинилися; кров нормальна, стан бадьорий, хвора виконує легкі домашні роботи.

На основі своїх спостережень доктор Неманова зробила висновок про доцільність застосування маточного молочка для лікування стенокардії та хворим після інфаркту , так як маточне молочко є нейротропним препаратом, тобто надає благотворний вплив на нервову, серцево - судинну і ендокринну системи.

Лікар Бехтеева в Рязані лікувала хворих на стенокардію, які скаржилися на стискаючі болі за грудниною. Медикаментозні засоби не давали ефекту. Вона призначила бджолине маточне молочко сублінгвально ( під язик) на протязі 20 -ти днів. Через 10-14 днів настало купірування болю , загальний стан покращився.

А.М.Севастьянов, головлікар Райвательской лікарні, ( Карельська АССР) застосовував свіже, щойно взяте маточне молочко для лікування хворих на стенокардію і гіпертонію . Як правило, через 2-3 тижні після початку лікування самопочуття поліпшувалося, болі припинялися, аналізи крові були хороші .

 
Бесплатная доставка при заказе от 150 грн
Лечебные продукты пчеловодства. Ум да здоровье дороже всего.