Пасіка поблизу Хутора Надія

Наша пасіка розташована у долині річки Сугоклея. В історичному місці, біля музею-заповідника Івана Карповича Тобілевича (Івана Карпенка-Карого). Ми на пасіці
Ми на пасіці
У заповіднику дуже багато дерев різних видів і вікових груп, є навіть екзотичні. Наприклад манжурський горіх, софора японська. На луках заповідника в літній час росте дуже багато квітів. І стоїть тиша, яка порушується лише дзижчанням бджіл.Закривши очі занурюєшся в атмосферу тиші, спокою і не відчуваєш швидкого бігу часу, який так відчувається в містах. Можна уявити собі письменника під квітучою яблунею що складає п'єси і його колоритних персонажів. Недаремно на Хуторі Надія провів все своє житя визначний український драматург Іван Карпенко-Карий.

тут бджоли збирають найкращу в світі пилок
Тут бджоли збирають
найкращий в світі пилок, мед та маточне молочко. По балках росте багато волошок які цвітуть ціле літо. У підлісках, в тіні дерев, росте багато пустирника. Найпершими зацвітають проліски в невеликих підлісках та проліски по схилах балок, і з них бджоли несуть перший пилок. Потім зацвітає верба козяча (котики), верболози яких дуже багато в заплаві річки, по схилах берегів зацвітає мати-й-мачуха, горішники. Пізніше цвітуть кульбаби і сади.Акація цвіте тиждень, але аромат в повітрі стоїть невимовний. І дає вона найтонший, найніжніший мед. Пасіка, вид у профіль
Пасіка, вид у профіль

У лісосмугах та підлісках цвіте дуже багато клена різних видів, багато гледичії, жовтої акації, жимолості татарської і все це цвіте різними кольорами і відтінками кольорів, а землю під ними вкриває різнокольоровий килим польових квітів. Липи не дуже багато, і час її цвітіння збігається з цвітінням гречки, коли запах з полів такий сильний, що від нього паморочиться голова.

Але головний медозбір у нас з соняшнику, якого сіють дуже багато. Одночасно зацвітає софора японська в лісосмугах, і тому мед зібраний в цей час дуже ніжний і запашний, не схожий на соняшниковий, зібраний в інших районах. На скошених полях ячменю і пшениці по стерні, наче з-під землі виростає шандра, і вони стають сніжно-білими, а бджоли «білять стільники» і несуть запашний мед. Останній у сезоні, як остання нота в гамі.

Наша пасіка
Наша пасіка
Наша пасіка спеціалізується на виробництві меду, пилку, маточного молочка. Виробництво дуже сильно залежить від погоди і від того що буде посіяно на полях. Мед отримуємо в основному поліфлорний-квітковий з різних польових квітів.

Квітковий пилок теж - різного кольору, з різних рослин, наприклад, з польового маку - чорна, з гречки - світло-салатна, з буркуну - кремово-біла. І в пакетику вона виглядає як різнобарвне асорті.

Маточне молочко ми беремо в маточниках з маткової личинкою, не порушуючи стерильності і природності природного «упаковки» і зберігаємо при негативній температурі, що дозволяє зберегти цілющі властивості маточного молочка і личинки тривалий час.

Точні координати, контакти.Пасека на карті

Документи на пасіку
Бесплатная доставка при заказе от 150 грн
Лечебные продукты пчеловодства. Ум да здоровье дороже всего.